Podujatia

Pozvánky na akcie nielen v Zaježovej

Naposledy pridané udalosti

Na tomto mieste vám ponúkame prehľad podujatí, ktoré sa uskutočňujú v Zaježovej, ale aj propagujeme aj podujatia v iných častiach Slovenska, ktoré by mohli byť pre Vás zaujímavé. Pokiaľ chcete vidieť iba podujatia zo Zaježovej a prípadne aj blízkeho okolia, nastavte si filter nižšie. Podujatia sú zoradené od tých, ktoré boli naposeldy pridané po staršie. V prípade, že Vám to viac vyhovuje môžete ich zoradiť od najbližších po vzdialenejšie.

    
Termín konania:
29.7. 2018 (12:00)5.8. 2018 (12:00)
Miesto konania:
Sekier, Zaježová

TAROUM - TÁbor ROdiny a UMenia

Pozývame Vás na letný TÁbor ROdiny a UMenia, na stretnutie ľudí s chuťou tvoriť, učiť sa a spoznávať nové možnosti ako realizovať svoju tvorivosť,  rozvíjať svoje schopnosti a vedomosti.

Čítať ďalej...
Termín konania:
17.8. 2018 (17:00)23.8. 2018 (12:00)
Miesto konania:
Zaježová, Polomy
Lektor:
Jurek Jagucki

Joga kurz s Jurekom Jaguckim

Ásany, pranajáma, zenové meditácie, zažitie vnútorného ticha.

Čítať ďalej...
Termín konania:
10.8. 2018 (18:30)12.8. 2018 (15:00)
Miesto konania:
Sekier
Lektor:
Miroslav Chudej

Kalendár podujatí

 

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prihlásenie