Kontakty

Organizácie, inštitúcie, firmy a neformálne skupiny pôsobiace v Zaježovej a okolí

Kliknutím na logo získate podrobné kontaktné informácie.

+421908169029
+421 (0) 903 235 532
+421 918 296 331
+421 917 517 267

Koho kontaktovať

 

Zaježka je voľnou skupinou aktívnych ľudí v bývalej lazníckej obci Zaježová a jej okolí, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania. Ľudia, organizácie, záujmové zoskupenia alebo firmy sú väčšinou len neformálne prepojené spoločným prostredím, v ktorom pôsobia. Prosíme Vás preto, aby ste si pozorne vybrali, koho chcete kontaktovať.

Pokiaľ sa chcete prihlásiť na akciu v Zaježovej, kliknite na meno organizátora vedľa sprievodnej fotografie ku podujatiu. Otvoria sa vám príslušné kontaktné informácie. Ak tam organizátor nie je uvedený, kontakt by mal byť v sprievodnom texte k podujatiu.
Pokiaľ hľadáte ubytovanie, či inú službu pozrite si ponuku a dohodnite sa priamo s ubytovateľmi, alebo poskytovateľmi služieb.
Pokiaľ ste z médií, alebo z iného dôvodu hľadáte informácie o miestnom projekte, kontaktujte priamo zaň zodpovedné občianske združenie alebo iniciatívu. Kontakt na ne nájdete zvyčajne v popise projektu. Niektoré aktivity však nemajú koordinujúcu organizáciu, alebo človeka, pretože sú decentralizované, alebo už ukončené.
Použite kontaktný formulár. Ten slúži na všeobecné oslovenie obyvateľov Zaježovej. Email príde do diskusnej skupiny, do ktorej majú prístup tu zaregistrovaní miestni ľudia.

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prečo si vytvoriť na stránke Zaježky účet?

Ľudia zaregistrovaní na stránke majú možnosť komentovať články, podujatia a pod. Čoskoro otvoríme aj diskusné fórum, ku ktorému budú mať tiež prístup. Časť obsahu stránky a diskusných fór bude viditeľná len určitej skupine ľudí, ktorí sa na nej zaregistrujú - napr. obyvatelia Zaježovej, obyvatelia regiónu, alebo ľudia, ktorí Zaježku opakovane navštevujú (tzv. skupina "Priatelia Zaježky"). Tieto možnosti zatiaľ iba pripravujeme, ale budeme radi, keď sa zaregistrujete už teraz. Prejavíte tak svoj záujem a budete nás motivovať, aby sme tieto služby sprevádzkovali čo najskôr.
 

Prihlásenie